יום חמישי, 28 בספטמבר 2017

"מותק הטרול הקסום" מופע חובה לקטנטנים בחנוכה :)
בית היוצר של הפסטיגל ומותק של פסטיבל גאה להציג: מותק הטרול הקסום!


הולך להיות מטורף בחנוכה 💥💥
מצרפת לכם לינק לרכישת כרטיס ב-39 ש"ח בלבד דרך ישראכרט 👈 לינק במחיר מיוחד 

הפקת הדגל לקטנטנים חוגגת עשר שנות פסטיבל איכותי לכל המשפחה בהשתתפותם של כוכבי הילדים הגדולים בישראל :
 מיכל הקטנה, ציפי שביט, שי ורועי, דוד חיים, מיכל ינאי
אימרי זיו, מני ממטרה, דוקטור ליבי, יעל נחום,
גיא פרידמן, מוטי לסרי ובתפקיד מותק הטרול - אלעד צפני 

הינו בהשקה והיה מהמם, ציפי שביט הקופצנית,האהובה וההורסת היתה ❤
איזה מותק של עשור! הפקת הדגל לקטנטנים בחנוכה חוגגת עשר שנות פסטיבל איכותי לילדים, ומציגה השנה מחזמר מקורי בהשתתפות מיטב כוכבי הילדים ביניהם מיכל הקטנה, ציפי שביט, מיכל ינאי, שי ורועי, דוד חיים אמרי זיו ועוד, תחת שרביטו של צדי צרפתי שחוזר השנה לכיסא הבמאי.
העלילה השנה לוקחת את הצופה לעולמם של הטרולים הקסומים הצבעוניים והמתוקים, בחגיגה של ריקודים, צחוק ורגש, כשאת העלילה מלווים שירי הילדות האהובים של היוצרים הנפלאים : אהוד מנור, עוזי חיטמן, אריאל זילבר, יהודה אטלס ועוד, לצד שירים מקוריים שנכתבו למופע. כבכול שנה ההפקה שמה דגש לשלב במופע תכנים ערכיים לכל המשפחה כשהשנה הנושא הראשי השזור בסיפור העלילה ובשירים הוא קבלת האחר.
סיפור העלילה :
מיכל הקטנה עומדת לחגוג יום הולדת וּבמשפחת ישראלי ההכנות בעיצומן. לאמא, מיכל ינאי, חשוב שהחגיגה תהיה יפה וּמושקעת, לאבא, גיא פרידמן, חשוב שרק יעזבו אותו בשקט, לשי וּלרועי, האחים הגדולים, חשוב לשגע את אחותם הקטנה,  וּלדוד חיים, חשוב להספיק לעלות על מטוס ולחזור בזמן למסיבה.
אבל את מיכל מעניין רק דבר אחד: האם חבריה לכיתה, אמרי זיו, מני ממטרה ושון גואטה, יענו בחיוב להזמנתה. עמוסה במחשבות וּרגשות, היא פונה תמיד למוֹתֶק הטרול (אלעד צפני), החבר הסודי שלה, לוֹ היא מספרת הכל. מיכל לא מגלה לאף אחד שבלילה, אחרי שכולם הולכים לישון, מוֹתֶק הטרול הופך מ'סתם בובה' לטרול חי, נושם וּמדבר, וּמפגיש אותה עם כל חבריו הטרולים ועולמם הצבעוני והמופלא.
הסיפור מסתבך כאשר הטרול של מיכל הולך לאיבוד, ומסיבת יום ההולדת שלה כולם מצפים עומדת להיהרס. האם משפחת ישראלי וחבריה של מיכל יצליחו למצוא את מותק הטרול ולהציל את יום ההולדת? האם ציפי שביט תגיע להופיע ביום ההולדת של מיכל ותגרום לאמא נחת וּלאבא כאב ראש? הצטרפו אלינו להרפתקת יום הולדת גדולה ותגלו זאת ועוד ב- מותק הטרול הקסום!
תאריכי ההופעות החל מה-12/12/17
מצרפת לכם לינק לרכישת כרטיס ב-39 ש"ח בלבד דרך ישראכרט 👈 לינק במחיר מיוחד 
  
הצצה למופע "מותק הטרול הקסום " בלעדי ב ב-HOT VOD Young" ".

מוזמנים גם להציץ בטריילר 👀


נתראה בחנוכה ❤

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה